Сегодня 20.04.2019

Открытая социальная сеть города Днепропетровск

Деньги

Курс Валют Информер
Российский рубль Российский рубль валюта России
(RUB) //-//
(USD) //-//
Поделиться...

Ділимо спадок!

Опубликовано: 19 дней назад (26 ноября 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Батько помер.Залишилась неприватизована земля з будиночком.Документи на будинок та землю знаходяться в мене.(я донька).Подали заяви до нотаріуса я,моя мати(офіційна дружина батька),моя зведена сестра(батькова дитина від першого шлюбу) та старенька мати батька(алкоголичка).Ми затягнули цей процес на рік і ось скоро з'ясується відповідь.Як зробити так,щоб все дісталося нам з мамою?(бо все це будували батьки і я своїми руками,а бабуся та моя сестра не мають ніякого відношення до тієї землі....образливо дуже).І доречі,зараз сестра приїзжає туди і сажає овочі без нашого дозволу).Батько п'яничив і не жив з нами 5 років останніх.Ховала його зведена моя сестра і тому всі його документи(паспорт і т.д) в неї.
наследство и прямые наследники | Зеленый огонек (с.Кировское)
Александр Гошуляк # 26 ноября 2014 в 16:15
У Вас дуже непросте питання. Наскільки я зрозумів ситуацію, усунути від спадкування зведену сестру та батькову матір неможливо.

У вас іде спадкування в порядку першої черги за законом. В її порядку право на спадкування мають діти спадкодавця, той з подружжя хто його пережив, та батьки.

Враховуючи той факт, що батько останні 5 років пиячив та з Вами не проживав - я навпаки бачу підстави для усунення Вас від права на спадкування, а не усунення їх від такого права.
Лёля Пойда # 26 ноября 2014 в 16:15
Мг...і що ж робити?Це ж несправедливо.....мати горбатилась там багато років,щоб вони забрали просто і нізащо?Невже не існує ніяких хитрощів?Наприклад....можно усунути бабусю?Вона ж алкоголичка,впекти її на дурку та взяти опіку?
Не думайте,я не зла...Просто з якого дива їм повинен дістатися наш участок,коли він тільки формально був оформлен на мого батька,а робили там все ми?
Лёля Пойда # 28 ноября 2014 в 01:20
І потім...останні 5 років вони взагалі з батьком ніколи не жили....чому тоді вони мають більше прав?Невже не рівноправно?
Александр Гошуляк # 28 ноября 2014 в 21:47
Якщо ви збираєтесь займатись цим самостійно - у вас нема шансів щось зробити.

Усунення від права на спадкування не може бути здійснено на тій підставі що мати - алкоголічка.

Знаходження в психіатричному диспансері або опіка над нею не є підставою для позбавлення її від права на спадкування.

Стаття 1224. Усунення від права на спадкування

1. Не мають права на спадкування особи, які умисно позбавили
життя спадкодавця чи будь-кого з можливих спадкоємців або вчинили
замах на їхнє життя.

Положення абзацу першого цієї частини не застосовується до
особи, яка вчинила такий замах, якщо спадкодавець, знаючи про це,
все ж призначив її своїм спадкоємцем за заповітом.

2. Не мають права на спадкування особи, які умисно
перешкоджали спадкодавцеві скласти заповіт, внести до нього зміни
або скасувати заповіт і цим сприяли виникненню права на
спадкування у них самих чи в інших осіб або сприяли збільшенню
їхньої частки у спадщині.

3. Не мають права на спадкування за законом батьки після
дитини, щодо якої вони були позбавлені батьківських прав і їхні
права не були поновлені на час відкриття спадщини.

Не мають права на спадкування за законом батьки
(усиновлювачі) та повнолітні діти (усиновлені), а також інші
особи, які ухилялися від виконання обов'язку щодо утримання
спадкодавця, якщо ця обставина встановлена судом.

4. Не мають права на спадкування за законом одна після одної
особи, шлюб між якими є недійсним або визнаний таким за рішенням
суду.

Якщо шлюб визнаний недійсним після смерті одного з подружжя,
то за другим із подружжя, який його пережив і не знав та не міг
знати про перешкоди до реєстрації шлюбу, суд може визнати право на
спадкування частки того з подружжя, хто помер, у майні, яке було
набуте ними за час цього шлюбу.

5. За рішенням суду особа може бути усунена від права на
спадкування за законом, якщо буде встановлено, що вона ухилялася
від надання допомоги спадкодавцеві, який через похилий вік, тяжку
хворобу або каліцтво був у безпорадному стані.

6. Положення цієї статті поширюються на всіх спадкоємців, у
тому числі й на тих, хто має право на обов'язкову частку у
спадщині, а також на осіб, на користь яких зроблено заповідальний
відказ.
Александр Гошуляк # 11 декабря 2014 в 16:05
Якщо вони не проживали з батьком, а у вас є докази (свідки) що він потребував допомоги, а вони від неї ухилялись - у вас є всі підставі для судового позову щодо усунення.
Лёля Пойда # 12 декабря 2014 в 03:41
В нас ще гірше.Коли батько помирав...сестра йому купувала ліки і ховала його на свої кошти.Вона нас надурила.Навіть коли ми хотіли їхати на сховище усі разом та вирішити грошові справи що до поховання вона сказала,що чекає нас біля моргу,ми підійшли через 5 хвилин,а вона вже поїхала з тілом.Ми передзвонили,вона сказала,що навмисно це зробила.Завдяки їй я навіть не знаю де він похований

Нет тегов для отображения

Открытая социальная сеть города Днепропетровск
Яндекс.Метрика